KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15506226
nr 1550 6226
Johnny Millar
(1855-1939), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1903,26x71 cm, yttermått inklusive ram: 39x83 cm
Johnny Millar, svensk målare född 1855, död 1939.
Utrop:
500 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:41:37